آموزشی

تبدیل صفحه نمایش لپ تاپ به مانیتور

میدونستید به جای هزینه اضافی برای خرید مانیتور میتوانید از صفحه نمایش لپ تاپ خودتون به عنوان مانیتور استفاده کنید

صفحه نمایش لپ‌تاپ‌ها به عنوان جایگزینی موقتی یا ابزاری به جهت توسعه صفحه نمایشگر می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

تبدیل صفحه نمایشگر لپ تاپ به مانیتور

صفحه نمایشگر لپ تاپ به مانیتور

در نسخه‌های قدیمی‌ویندوز، شما امکان استفاده از نمایشگر لپ‌تاپ را به عنوان دستگاه مستقل نداشتید. اما در ویندوز ده این امکان برای کاربران فراهم شده است. و شما می‌توانید به راحتی و تنها چند کلیک نمایشگر لپ‌تاپ خود را به مانیتوری مستقل تبدیل کنید.

تبدیل لپ‌تاپ به صفحه نمایش از طریق امکانات ویندوز

برای این کار شما ابتدا می‌بایست لپ‌تاپ مبدا را که از قابلیت Miracast پشتیبانی می‌کند، آماده کنید. با جستجوی عبارت «Projecting to this PC» وارد تنظیمات بخش Projecting شوید. از اولین منوی باز شونده صفحه مورد نظر، اجازه دسترسی را برای لپ‌تاپ صادر بفرمایید.

تبدیل به صفحه نمایش

تبدیل لپ تاپ به صفحه نمایش

 

به خاطر داشته باشید اگر امکان تغییر تنظیمات را نداشتید، بدان معنا است که لپ‌تاپ  شما از قابلیت Miracast پشتیبانی نخواهد کرد. در این صورت بهترین گزینه جایگزین برای شما استفاده از نرم افزارهای ترد پارتی است.

حال بایستی سراغ کامپیوتر مقصد بروید. با فشردن همزمان کلیدهای Windows و P وارد تنظیمات مربوط به صفحه نمایشگر شوید. از منوی باز شده عبارت connect to a wireless display را انتخاب کنید و از صفحه بعدی لپ‌تاپ خود را از میان دستگاه های در دسترس انتخاب نمایید. حال تنها کافیست چند دقیقه برای برقراری اتصال منتظر بمانید.

اتصال به کامپیوتر

اگر از روش های گفته شده امکان اتصال را نداشتید می توانید از نرم افزار های پیشنهادی برای این اتصال استفاده نمایید.

Space Desk ،Input Director ،Sharemouse

در صورت نیاز به مانیتور میتوانید به فروشگاه صباتک سر بزنید و مانیتور مناسب خود را خرید نمایید تا به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.