نرم افزار

چه طور درایور لپ تاپ دل را دانلود کنیم؟

جهت دانلود درایور لپ تاپ استوک دل مورد نظر خود، باید پس از مراجعه به سایت شرکت دل ، با انتخاب نوع سیستم عامل، تک تک درایورهای خود را به صورت دستی دانلود کرده و نصب کنید. ممکن است برای برخی لپ تاپ های قدیمی، نسخه های جدیدی از درایورها برای سیستم عامل مورد نظر وجود نداشته باشد و در مورد لپ تاپ های جدید نیز ممکن است درایور برای نسخه های قدیمی ویندوز یافت نشود.

آموزش دانلود درایور از سایت دل

آسان ترین کار برای دسترسی راحت به صفحه مخصوص دانلود درایور لپ تاپ استوک دل ، جستجو از طریق موتور جستجوی گوگل است. در برخی موارد حتی ممکن است از طریق جستجو در سایت دل نیز مدل ها را به راحتی پیدا نکنید، بنابر این بهترین راه سرچ کردن است. برای مثال ما درایورهای لپ تاپ استوک دل مدل Latitude 6440  را جستجو می کنیم.

در نتایج جستجو بر روی لینک شرکت دل کلیک کنید. توجه داشته باشید که برای دانلود درایور های لپ تاپ دل می بایست به صفحه dell.com/support مراجعه کنید. معمولا در جستجو از طریق گوگل، لینک اول مربوط به سایت رسمی دل است.

برای ورود و استفاده از خدمات سایت این شرکت باید از ابزارهای تغییر آی پی استفاده کنید.

پس از ورود به صفحه دانلود درایور دل ، با این صفحه مواجه می شوید.

از قسمت Operating Systems می توانید سیستم عامل مورد نظر را انتخاب کنید تا لیستی از درایورهای ارائه شده را دانلود کنید. برای مثال جهت دانلود درایور لپ تاپ دل برای ویندوز 10 یا ویندوز 7 که بسیار پرطرفدار هستند، از این گزینه استفاده کنید.

در نهایت لیست تمام درایورهای موجود برای دستگاه و سیستم عامل مورد نظر شما در صورتی که از طرف این شرکت برای دانلود قرار داده شده باشد، ظاهر می شود.

آسان ترین راه استفاده از نرم افزارهای آماده مانند driver pack solution می باشد که با اسکن کامل سیستم، درایورهای نصب نشده را نصب و یا آخرین آپدیت های موجود را نصب می کند. در برخی موارد این نرم افزارها قادر به نصب بعضی از driver ها نیستند. برای مثال جهت دانلود درایور بلوتوث دل و یا دانلود درایور گرافیک لپ تاپ استوک دل پیشنهاد می شود، به سایت شرکت دل مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *